Propozycje

Czy chodzenie po górach bo są, skończyło się wraz z internetami i facebookami?

Masyw Śnieżnika jako baza wypadowa wraz ze schroniskiem pod Śnieżnikiem jako sypialnią, bawialnią, jadalnią i gralnią przez parę dni służył międzypokoleniowej integracji. Czy i na ile się udało, cóż. Kamienie nie przemówią, ale film owszem, może to będzie dla innych nieco inspiracji a na pewno świetna pamiątka dla uczestników. Trochę zaprosiłem was do naszego życia, ale taki urok czasów i youtuba. Zapraszam. Acha muzyka własna znaczy grupowa wszelkie prawa są udostępnione, a krytyka niemile widziana.

Survivalkettlesk
Videorelacje z podróży i PODRÓŻOWANIA

Survival Kettle - vlog podróżniczy, porady, testy i rozmowy, trochę o wyprawach, trochę o bushcrafcie, a prędzej czy później o życiu. Wiele podpowiedzi i spostrzeżeń w wyprawach dostępnych dla każdego, ze szczególnym uwzględnienie rodzinnych wypadów stąd familijne spływy kajakowe tudzież atrakcje niekoniecznie spektakularne, ale zawsze na tyle interesujące by móc wyciągnąć z nich satysfakcję dającą napęd na kolejne dni, w których odlicza się czas do kolejnej wyprawy.

Yolobike
Damski blog rowerowy

Jeśli jesteś kobietą, której pasją jest jazda na rowerze (typowej holenderce, mtb czy kolarce) – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Jeśli dodatkowo lubisz czytać o tym, jak żyją inni z podobną pasją – to dobrze trafiłaś. I jeśli jeszcze nie wiesz czy powinnaś w ogóle jeździć na rowerze, wstydzisz się, nie masz czasu, nie masz z kim albo nie wiesz gdzie jeździć – to zapraszam na mojego bloga.

Questy
WYPRAWY ODKRYWCÓW

Questy Wyprawy Odkrywców to program promujący w Polsce i za granicą metodę odkrywania i promocji danego miejsca w oparciu o lokalne dziedzictwo kulturowe, przyrodnicze i historyczne. To edukacyjna gra terenowa, która łączy w sobie elementy zabawy i nauki, poszukiwań skarbu i  radości odkrywania!

Geocaching
Poszukiwanie skarbów

Każdy załom w murze czy kamień przy drodze może skrywać "skarb", wystarczy sięgnąć po mapę by przekonać się ile ich jest w naszej okolicy i doskonale zabawić się w gronie znajomych lub rodziny.

Couchsurfing
Darmowe noclegi

Podobno nie ma nic za darmo, a jednak istnieje spora grupa ludzi na całym świecie, która nie tylko chętnie przyjmie strudzonego wędrowca, ale też pokaże mu najciekawsze miejsca w swojej okolicy.

JAK BĘDZIE NA MAPIE
sekcja geograficzno-kartograficzna

Obraz mówi nam więcej niż tysiąc słów. Zapewne z tego punktu widzenia wyszli twórcy i moderatorzy fanpage na Facebooku. Suche dane przedstawione w formie graficznej budują zupełnie nowy obraz świata i naszej okolicy, docierają też w formie atrakcyjniejszej i łatwiej przyswajalnej aniżeli tabelki.